Praca

Instruktor warsztatów robotyki dla dzieci

Miejsce pracy:

Opole, Strzelce Opolskie, Prudnik, woj. Opolskie,

Opis stanowiska pracy:

  • prowadzenie zajęć edukacyjnych z wykorzystaniem zestawów Lego Education, Lego WeDo, Lego Mindstorms NXT i Lego Mindstorms EV3
  • pomoc w przygotowaniu zajęć
  • rozwijanie talentów oraz zainteresowań technicznych dzieci, uczęszczających na zajęcia
  • reprezentowanie firmy na różnego rodzaju wydarzeniach

Wymagania:

  • zaangażowanie w prowadzeniu warsztatów robotyki z dziećmi oraz rozwijanie się w tym obszarze
  • otwartość, komunikatywność, aktywność, odpowiedzialność
  • zainteresowania, hobby, predyspozycje techniczne
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kategorii B (posiadanie samochodu będzie dodatkowym atutem)
  • znajomość podstaw elektroniki i programowania będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę w młodym zespole, miłą atmosferę oraz dobre warunki pracy
  • inspirujące środowisko pracy
  • elastyczną organizację czasu pracy
  • możliwość realizowania własnych pomysłów w ramach pracy
  • możliwość długoterminowej współpracy (w roku szkolnym, w ferie i wakacje)

Praca na umowę zlecenie.

Zapewniamy przeszkolenie oraz pełne przygotowanie merytoryczne do prowadzenia warsztatów z robotyki.

Wszystkich zainteresowanych podjęciem pracy w charakterze Instruktora warsztatów robotyki dla dzieci prosimy o przesłanie aplikacji podając w temacie wiadomości: Instruktor warsztatów robotyki.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.